

|
Bluzka z połyskującej, lekkiej tkaniny doskonale układa się na sylwetce i jest bardzo przyjemna dla ciała. Na czarny szyfon została naniesiona połyskująca srebrem warstwa. Bluzka ma bardzo kobiecy dekolt w kształcie V. Lekko marszczone gumką ramiona przechodzą w szerokie rękawy, o długości 7/8, zakończone delikatną gumką. Model jest delikatnie poszerzany na biodrach.
Bluzka z połyskującej tkaniny będzie doskonałą podstawą świątecznych stylizacji. Założona do czarnych, wąskich spodni i szpilek może być idealnym out fitem na spotkania świąteczne w pracy.
- połyskująca tkanina
- dekolt V
- rękaw 7/8
- szeroki rękaw
poliester 100%
Każdy produkt mierzymy indywidualnie, ułożony na płasko.
Aby dobrze dobrać swój rozmiar zmierz swoje ubranie (także ułożone na płasko) i porównaj z wymiarami zamieszczonymi w tabeli.
Dowiedź się jak odpowiedni dobrać rozmiar w sklepie internetowym Emoi. KLIK
Kolor | Szary |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.