EMOI

Emoi to już 30 lat!

Dokładnie 30 lat temu Teresa i Andrzej Suwińscy założyli firmę KAREN. 

Świętujemy 30 lecie firmy KAREN i marki EMOI ! Z tej okazji odbyła się wyjątkowa kolacja jubileuszowa dla pracowników firmy w nowoczesnych wnętrzach hotelu Lofft w Ciechanowie. Mimo pandemii udało nam się wspólne świętowanie. Mnóstwo wspomnień, rozmów. Kolacja pozwoliła nam na chwilę zatrzymać się.  Celebrowaliśmy w naszym „firmowym” gronie ten wyjątkowy jubileusz. 

Podczas wznoszenia toastu ważnym momentem dla wszystkich było przemówienie mojej mamy- Teresy Suwińskiej. Mówiła o tym, że jest to firma pokoleniowa, rodzinna co jest dla nas bardzo ważne. Cytuję: ‘’Jednocześnie największą wartością, którą cenimy jest wspólna praca, szacunek, lojalność, pracowitość. Dzięki tym wartościom, dziś jesteśmy tu i możemy świętować 30 lecie”. Moja mama podziękowała wszystkim za wieloletnia wspólną pracę i wspominała tych, którzy pracują w zespole najdłużej - 30 lat  jak Julita i Małgosia, ale również też inne osoby o długoletnim stażu. Nie odbyło się bez gratulacji i podziękowań. Na ręce moje mamy pracownicy firmy przygotowali przepiękną statuetkę z dedykacją. Jest to ogromne wyróżnienie być tak docenionym przez zespół. 

Zdjęcia oddają atmosferę nie tylko jubileuszu, ale również relacji między nami w Karen – EMOI. Po prostu lubimy razem pracować, ale również świętować. 

Przedstawiamy Wam fotorelację z tego ważnego dla całej firmy wydarzenia. 

Bądźcie z nami kolejne 30 lat i dłużej !

Ewa Suwińska

do góry
Szablon Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl