EMOI

PŁATNOŚCI

W naszym Sklepie za zamówiony towar możesz zapłacić:
 
Przelewem internetowym - płatności online. Wybierz tę formę zapłaty, jeśli chcesz szybko otrzymać paczkę (Twoją wpłatę widzimy już po 15 minutach). Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. lub Przelewy24 -  W ramach tego typu płatności można dokonać płatności przelewem elektronicznym. Wysyłka zamówionego towaru następuje wyłącznie po potwierdzeniu autoryzacji transakcji przez operatora rozliczającego.

Płatność z systemem Paypo działa na zasadzie odroczonej płatności, dzięki której możesz zrobić zakupy, i zapłacić dopiero gdy zdecydujesz, że nie zwracasz towaru.
Jest to bezpłatna forma uiszczenia opłaty za zamówienie, pod warunkiem, że zostanie ona uregulowana w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia w PayPo. Po tym terminie zostają naliczane opłaty.
Przy złożeniu zamówienia wybierz metodę płatności Przelewy24 a w następnym kroku Paypo, wypełnij formularz podając swoje dane i potwierdź transakcję kodem SMS.
UWAGA! Opłacenie zamówienia za pomocą Paypo możliwe jest przy zamówieniach od 40 zł do 1000 zł.

Gotówką lub Kartą płatniczą przy odbiorze osobistym w naszym Salonie pod adresem: ul. Rynek 12/Mickiewicza 1, 86-300 Grudziądz – w dni robocze: w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w soboty: w godzinach od 10:00 do 14:00 (z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych).

Za pobraniem przy odbiorze: zapłata gotówką kurierowi w momencie odbioru towaru.

Przelewem tradycyjnym. Aby zapłacić za zamówienie musisz dokonać przelewu na nasze konto, wpisując w tytule przelewu nr zamówienia:
EMOI Ewa Suwińska
ING 35 1050 1025 1000 0092 5434 1689

do góry
Szablon Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl