EMOI

Poznajcie dział sprzedaży EMOI

Dział projektowy, produkcja, sklepy stacjonarne to jedne z wielu działów w łańcuchu modowej marki. Jednym z takich ogniw jest dział sprzedaży w firmie. W EMOI od lat są w nim Ci sami ludzie- Łukasz i Milena. To bardzo zgrany duet, który dba o zatowarowanie sklepów stacjonarnych i kontakt z Klientem. Ludzie młodzi, pełni energii i nowocześni. Dzwoniąc do firmy zapewne z nimi zamienisz pierwsze słowa.

 

Łukasz. Energią i aparycją nie ustępuje Robertowi Lewandowskiemu. Swoich Klientów w całej Polsce zna od lat. Często są prawie jak rodzina. Rozmowy wtedy są miłe i trafne, bo dobra znajomość to dobra współpraca. Prywatnie Łukasza dom to prawie Centrum Lotów Kosmicznych NASA. Żona jest fizykiem i pracuje w zawodzie. Syn Miłosz - ogromny pasjonat rakiet i kosmosu zna szczegóły wszystkich misji i statków kosmicznych. Tata Łukasz jak tylko może próbuje Miłoszowi dopomóc w pasji od wspólnych wycieczek o tej tematyce do układania lego. W misji EMOI Łukasz jest już z nami od ponad kilkunastu lat. 

 

Milena. Dziarska i bardzo charyzmatyczna. Świetnie doradzi i w modzie porusza się bardzo odważnie. Można polegać na jej wyborach, bo trafia w punkt. Kiedy w dziale projektowym mamy wątpliwości, na który kolor bardziej postawić, by produkt trafiał w gusta Klientów - Mileny zdanie jest nieocenione. Każdy produkt w firmie zna po symbolu, a są to symbole kilkucyfrowe. Prywatnie lubi spotkania z przyjaciółmi i wolne chwile spędza na wypadach na Mazury, gdzie ceni ciszę i naturę. 

 

 


do góry
Szablon Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl