EMOI

Emoi to zespół! Poznaj naszą kobiecą drużynę!

Myśląc o marce widzimy produkty. By jednak nasze sukienki i płaszcze mogły do Was trafić potrzebna jest zgrana praca i zaangażowanie wielu osób. My w firmie widzimy się codziennie. Wspólnie analizujemy, słuchamy siebie nawzajem, radzimy się, bo nasza praca to wspólna praca. Przez te wszystkie lata doświadczyliśmy, że tylko w zgranym i oddanym zespole, w którym się przyjemnie pracuje, powstać mogą dobre rzeczy. Postanowiliśmy przybliżyć Wam drogie Klientki sylwetki niektórych osób z naszego sporego zespołu. Nie jest to proste opowiadać swoją historię, bo wydaje nam się, że to taka zwykła codzienność. Wiemy jednak, że świat mody ma różne oblicza, ale dla nas nasza codzienność w firmie to praca fair play, w zespole gdzie szacunek do siebie nawzajem jest podstawą.

Oto kilka sylwetek kobiet z naszego grona.

Poznajmy się !

MAŁGOSIA

Szefowa produkcji. Żaden produkt nie zostanie wprowadzony do produkcji zanim Gosia nie uszyje go jako pierwowzór.

W firmie jest od 30 lat, a czas się dla niej zatrzymał, bo ma się wrażenie, że 30 lat to jej wiek. Do firmy z wyboru dojeżdża pociągiem i rowerem - nawet zimą, by zachować kondycję. Zdrowe, naturalne żywienie i slow life to jej pasja. Często prosimy Gosię, aby choć chwile znalazła i podzieliła się z nami swoją wiedza o zdrowym stylu życia. Dzięki Gosi można złapać balans życiowy w temacie praca i zdrowie. Prywatnie mama pięknej córki Karoliny dziennikarki z telewizji.

JULITA

W firmie od 30 lat, a młody duch bez zmian od lat . Wnosi do zespołu moc pozytywnej energii. “Kobieta renesansu” - osoba wszechstronna na produkcji, bo to do niej należy obszar wykańczania produktów. Guziki, tasiemki, paseczki, napy, blaszki, podszycia czyli wszystko co sprawia, że każdy produkt otrzymuje ostatni szlif to jej strefa. Ładny guzik traktuje jak “klejnot” i jeśli idealnie współgra z projektem, a żadna maszyna nie jest w stanie go przyszyć, przyszywa go ręcznie, by efekt końcowy był najlepszy z możliwych. Petanka. Czas wolny spędza w gronie bliskich przyjaciół zwiedzając europejskie stolice świata na rowerze i grając w boule.

MARIOLA I AGNIESZKA


To zespół krojowni. Przygotowanie rozkroju tkanin. Tu potrzebne jest oko zegarmistrza, by podczas lagowania -rozkładania tkaniny do rozkroju, wychwycić każdy jej szczegół i splot. Pani Mariolka to doświadczony technolog, ale też znawca konstrukcji. Spoczywa na niej ogromna odpowiedzialność, bo w układzie szablonów w komputerowym rozkroju nie można się pomylić i trzeba pamiętać o każdym elemencie. Pani Mariolka nie myli się już tyle lat, a patrząc na jej bezbłędna pracę ma się wrażenie, że to takie proste. Wolny czas lubi spędzać w rodzinnym gronie. Pani Agnieszka to dobra dusza i zawsze pomocna osoba. Pracuje w ciszy i skupieniu. Prywatnie szczęśliwa babcia gromadki wnuków, w tym 9 latka Gabrysia- uzdolnionego szachisty z tytułami. W tym samym dniu obchodzi imieniny, urodziny i Dzień Babci, więc 21 stycznia to szczególne święto dla niej i jej bliskich. W tym dniu czekają na nas czekoladki!

 


do góry
Szablon Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl