EMOI

Poznaj wartości marki EMOI

 

Najważniejszą wartością i inspiracja dla nas w EMOI jest kobieta.

Kobieta, którą znamy i o której myślimy projektując w EMOI to: matka, córka, singielka, kobieta dojrzała i ta w średnim wieku. Kobieta z dziećmi, która w ich towarzystwie odwiedza nasze salony, ale również ta, która tylko we własnym rytmie organizuje dzień. Możemy się różnić, ale łączy nas tak wiele.

Kobiecy świat jest piękny i wielobarwny. Od zabieganej codzienności i zajmującej pracy po wyjątkowe chwile i czas relaksu. To kobieta tworzy dom, niezależnie od tego czy jest pełen dzieci, zwierząt czy tworzy go tylko dla siebie. Dodaje do niego pierwiastek kobiecości -kobiecą iskrę poprzez rzeczy materialne jak urządzenie domu, zieleń, kwiaty, meble, które ustawia, ale również przez rzeczy niematerialne jakimi są: zapach dobrego jedzenia, rytm dnia, którego jest strażniczką. Wiemy, że dom jest dla kobiet ważny. Jak okręt na morzu dla Kapitana. Staje się on centrum kobiecego wszechświata. To stąd wyruszamy i rozpoczynamy dzień. Gdziekolwiek wyruszamy, czy to w najdalszą podróż życia, czy tylko na zakupy do pobliskiego sklepu. Kobieta lubi mieć swoją szafę, buduar i z doświadczenia wiemy, że potrafi być mistrzynią organizacji takiej przestrzeni. Toaletka -gdzie trzyma swoje kosmetyczne eliksiry dla kobiety zmieści się w każdej przestrzeni niezależnie czy jest to duży dom, czy kawalerka. Lusterko, obok zamykane pudełeczko, miejsce na codzienną biżuterię to tak niewiele, a już kobieca przestrzeń.

To te wszystkie Kobiety spotykamy w naszych salonach, doradzamy w wyborze lub po prostu rozmawiamy wspólnie o modzie, bo wiemy, że oglądanie, mierzenie to również element spotkań z modą. Kochamy, znamy i cały czas podziwiamy kobiecy świat. Inspirujemy się nim przy tworzeniu naszych projektów, bo jak wiadomo kobiecy świat jest dynamiczny i w ciągłym ruchu.

W EMOI też nie zatrzymujemy się. Nie napiszemy, że jesteśmy krok za kobietą, bo byłoby to nieprawdą. Jesteśmy „ramię w ramię”, czasami trochę przed, ale doceniamy to co było.

Wiemy, że są kobiety wierne są swojemu stylowi i lubią rzeczy, które znają. Skąd to wiemy ? Bo często pytacie nas o sukienki, które już mieliśmy w kolekcji, czy jeszcze będą, bo chętnie w swojej szafie widziały byście już posiadana model, ale w innym kolorze. Czemu nie ? Rozumiemy zaufanie do własnego stylu.

Rozumiemy kobiety, bo EMOI jest kobietą !

W EMOI wiemy, że to właśnie odpowiedni strój dopełnia “ten moment”.

Kobiety lubią być zaskakiwane. Wiedzą to mężczyźni którzy niezapowiedzianie obdarowują kobietę bukietem kwiatów lub zaproszą na romantyczną kolację. I w EMOI też lubimy zaskakiwać, ale stylowo. Nowymi formami, fasonami, szlachetnymi drukami. Najczęściej takie zaskoczenia odbywają się w przymierzalni lub w domowym zaciszu, gdy odwaga weźmie górę, by zamówić w e-sklepie EMOI coś czego jeszcze w szafie nie mamy. To wtedy rodzi się nowa historia i przygoda z modą. W EMOI doświadczamy, że czasami trudno przekonać kobietę w przymierzalni, by zmierzyła nowy fason, którego jeszcze nie nosiła. Często prosimy, żeby zrobiła to tylko dla nas i sprawia nam ogromną radość gdy widzimy emocje zaskoczenia.

Cieszymy się, że na zakupy do EMOI zabieracie koleżankę, przyjaciółkę, partnera, męża. Dla cierpliwych mężczyzn - doradców, mamy zawsze wygodną sofę. Wiemy więc, że odpowiedni wybór fasonu, modelu jest dla Was ważny. Dlatego w naszych salonach firmowych spotkacie sprzedawców-stylistów, którzy świetnie potrafią doradzić, bo również dla nas jest ważne, żeby Wasz wybór był odpowiedni. W domu, na imprezie, czy w pracy przeglądacie się w oczach koleżanek, znajomych i miło nam jest gdy zadowolone wracacie, żeby podzielić się swoją historią lub otrzymanymi komplementami.

EMOI to właśnie emocje. Samo słowo “emoi” oznacza: wzruszenie, poruszenie, a emocje to chwila, to moment. Dlatego projektując zastanawiamy się, w jakich momentach nasze projekty będą Wam towarzyszyć. Długa suknia o wizytowym kroju na wyjątkową okazję, lekka, wiskozowa sukienka podczas spaceru, czy sukienka w romantyczne kwiaty na spotkanie ? A może starannie przemyślany office’owy look ? Wiemy, że za każdym Waszym wyborem stoi jakaś historia, jakaś wizja i dlatego jest to dla nas ważne, żebyście czuły się dobrze z EMOI.

Miło nam jeśli dzielicie się swoimi historiami. Pokaż nam swój #momentzEMOI

Kobiety z klasą są ponadczasowe

Spotykamy kobiety na różnych etapach życia i w różnym wieku. Często mama przyprowadza córkę, a czasami córka mamę. Role bywają różne podczas przymiarek. Raz to mama sięga po bardziej odważny model niż córka, a innym razem bywa odwrotnie. Często są to wspólne zakupy na te same okazje i wyjścia. Wiemy już, że to nie wiek różni kobiety, ale sylwetka i styl. Skąd to wiemy ? Bo wielopokoleniowość naszych Klientek to nasza największa satysfakcja. Wiemy, że piękno nie ma wieku.

Projektując w EMOI to właśnie kształty kobiecej sylwetki w połączeniu z trendami, nowymi kolorami i fasonami są naszym głównym tematem i modowym wyzwaniem. Kobiece sylwetki były inspiracją dla wielu mistrzów malarskich. Delikatne linie ramion, szerokie biodra pobudzały zmysły artystów. Kobieta o pełnych kształtach była wielką inspiracją nie tylko dla znanego malarza – Rubensa, ale również dla znakomitych krawców. W EMOI projektujemy dla różnych sylwetek i każdą z nich można dobrze ubrać i wystylizować. Podkreślić atuty i sprawić, by kobieta dobrze się czuła taka jaka jest.

Właściwie dobrany fason do sylwetki z dobrej jakościowo tkaniny może towarzyszyć nam przez lata. Klasyczna, w odpowiednim dla nas kroju “mała czarna” to sukienka, w której zawsze będziemy dobrze wyglądać, niezależnie od wieku. Dlatego w EMOI dbamy o detal i jakość, bo ważne jest dla nas, by nasza sukienka towarzyszyła Wam nie na jeden sezon.

Dopasuj nasze ubrania do siebie, by wydobyć swoje piękno i to jaka jesteś. To daje klasę. Ciesz się sobą i swoim prawdziwym pięknem. Po prostu.


W kobiecej przyjaźni drzemie ogromna siła. Razem łatwiej podejmuje się decyzje. Kobieca intuicja jest mądrym i wrażliwym doradcą.

My w EMOI doceniamy kobiecą przyjaźń i dbamy, by relacje między kobietami były pełne wsparcia dla siebie nawzajem. Projektując i tworząc kolekcje w firmie spotykamy się codziennie. Lubimy siebie i lubimy ze sobą pracować, bo tylko dzięki szczerym, dobrym relacjom powstają dobre projekty.

W sesjach zdjęciowych EMOI pokazujemy Wam sylwetki pięknych kobiet. Modelek, blogerek, ale również kobiet bliskich marce, które lubią modę i dzielą się z nami swoimi zdjęciami. Opowiadamy historie, by poprzez modę inspirować szlachetnością, pokazywać kobiecą przyjaźń.

Z Wami- naszymi Klientkami, spotykamy się podczas zakupów w firmowych salonach EMOI lub możemy Was usłyszeć podczas rozmowy telefonicznej w e-sklepie. Słuchamy i cieszymy się, gdy mówicie nam jakie są wasze modowe marzenia. Pytacie, radzicie się. Jaką suknię wybrać na wesele siostry? Czy w wiskozowej sukience w kwiaty można chodzi przez cały rok? Jakiej długości płaszcz do długiej sukienki? Sprzedawczynie- stylistki w naszych salonach mimo, iż są w roli eksperta, to zawsze angażują się tak, jakby doradzały bliskiej osobie. Doradzanie przy zakupach to celebrowanie kobiecego współdziałania. Wierzymy, że dobrze dobrany strój wspiera, by być silną i pewną siebie. Wasze historie- kobiet odwiedzających nasze salony i Wasze modowe wybory, są dla nas ekscytujące, żyjemy nimi i zapamiętujemy je. Lubimy budować długie relacje, bo to wtedy rodzi się coś wartościowego. Zaufanie, szacunek do siebie nawzajem i przyjaźń.

Pewne sprawy są zrozumiałe tylko dla kobiet, a przyjaźń kobiet to nie tylko między koleżankami, ale również szczera i bliska międzypokoleniowa relacja.

EMOI jest kobietą i wierzy w przyjaźń między kobietami ! Dbajmy o siebie i wspierajmy się !


do góry
Szablon Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl