EMOI

SKLEP INTERNETOWY EMOI, KTO ZA TYM STOI?

Sklep internetowy EMOI to nasza wizytówka.

Na www.emoi.pl prezentujemy dla Was nasze produkty, opisujemy firmę, nasz zespół i nasz świat marki - naszą pasję i pracę.
To nasz wirtualny pokaz mody, w którym przedstawiamy kolekcje. Sklep czynny 24 godziny na dobę, w którym zakupy zrobicie w dogodnym dla siebie momencie dnia.

Zespół to podstawa!


Nasz e-sklep to nie wirtualny świat z robotami. Za wszystkim co robimy stoi nasz zespół z osobami od marketingu, sesji zdjęciowych, obsługi.
Serce i dusza sklepu internetowego to Ania i Monika.
To one czuwają nad tym by nasze sukienki EMOI dotarły do Was.

Z racji iż lubimy dzielić się wiedzą, bo wiemy, że to tworzy dobry zespół i dobry świat - w szerokim tego słowa znaczeniu, to gdy powstaje nowy produkt projektanci omawiają go na forum firmy, żeby przekazać zamysł kolekcji. Wspólnie uczymy się i przekazujemy sobie informacje o nowych produktach. Zespół sprzedaży i marketingu, ogląda, przymierza i uczy się języka korzyści produktu, by jak najlepiej doradzić podczas zakupów.

 

 

 

 

Dziewczyny do zadań specjalnych.

Ania i Monika starannie opisują w e-sklepie każdy model, aby przybliżyć jego styl i zamysł dla jakich sylwetek powstał.

Dziewczyny to rodowite grudziądzanki i to właśnie z Grudziądza docierają do Was nasze produkty, gdy składacie zamówienia w e-sklepie EMOI. W Grudziądzu jest jeden z naszych salonów firmowych - obok Ciechanowa, Radomia i Ostrołęki i dlatego e-sklep jest właśnie tam.

Monika i Ania to bardzo doświadczony zespół sprzedawców - stylistów. Pisząc na czacie i dzwoniąc do e-sklepu “spotkacie” Anie i Monikę. Jeśli zastanawiacie się co do fasonu i rozmiaru produktu, dziewczyny zawsze chętnie doradzą, bo zadowolony Klient to satysfakcja pracy.

Monika i Ania- zawsze pogodne i charyzmatyczne dziewczyny. 

Monika to prywatnie mama harcerki Karoliny i dorosłego już syna Sylwestra. Świetnie zorganizowana i nowoczesna. 

Ania to mama dziarskiej dziesięciolatki, która szkicuje projekty modowe i swoją mamę zaskakuje pomysłami. 

Dla Moniki i Ani czas spędzony razem w pracy jest czasami niewystarczający. Dziewczyny umawiają się na weekendowe winko i wspólne spotkania. Na każdego przyjeżdżającego z firmy czekają zawsze dobra kawa i lokalny grudziądzki przysmak-czekoladka „Wisełka”. W takiej atmosferze nasz e-sklep to przyjemność pracy. Możecie być pewne, że oprócz sukienek paczką dociera do Was dobra energia.


do góry
Szablon Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl