CYBER MONDAY ! Kod rabatowy CYBER! -50 zł zniżki przy zakupach za minimum 500 zł 

SKLEP INTERNETOWY EMOI, KTO ZA TYM STOI?
122.jpg

Sklep internetowy EMOI to nasza wizytówka.

Na www.emoi.pl prezentujemy dla Was nasze produkty, opisujemy firmę, nasz zespół i nasz świat marki - naszą pasję i pracę.
To nasz wirtualny pokaz mody, w którym przedstawiamy kolekcje. Sklep czynny 24 godziny na dobę, w którym zakupy zrobicie w dogodnym dla siebie momencie dnia.

Zespół to podstawa!

Nasz e-sklep to nie wirtualny świat z robotami. Za wszystkim co robimy stoi nasz zespół z osobami od marketingu, sesji zdjęciowych, obsługi.
Serce i dusza sklepu internetowego to Ania i Monika.
To one czuwają nad tym by nasze sukienki EMOI dotarły do Was.

Z racji iż lubimy dzielić się wiedzą, bo wiemy, że to tworzy dobry zespół i dobry świat - w szerokim tego słowa znaczeniu, to gdy powstaje nowy produkt projektanci omawiają go na forum firmy, żeby przekazać zamysł kolekcji. Wspólnie uczymy się i przekazujemy sobie informacje o nowych produktach. Zespół sprzedaży i marketingu, ogląda, przymierza i uczy się języka korzyści produktu, by jak najlepiej doradzić podczas zakupów.

 

 

 

 

Dziewczyny do zadań specjalnych.

Ania i Monika starannie opisują w e-sklepie każdy model, aby przybliżyć jego styl i zamysł dla jakich sylwetek powstał.

Dziewczyny to rodowite grudziądzanki i to właśnie z Grudziądza docierają do Was nasze produkty, gdy składacie zamówienia w e-sklepie EMOI. W Grudziądzu jest jeden z naszych salonów firmowych - obok Ciechanowa, Radomia i Ostrołęki i dlatego e-sklep jest właśnie tam.

Monika i Ania to bardzo doświadczony zespół sprzedawców - stylistów. Pisząc na czacie i dzwoniąc do e-sklepu “spotkacie” Anie i Monikę. Jeśli zastanawiacie się co do fasonu i rozmiaru produktu, dziewczyny zawsze chętnie doradzą, bo zadowolony Klient to satysfakcja pracy.

Monika i Ania- zawsze pogodne i charyzmatyczne dziewczyny. 

Monika to prywatnie mama harcerki Karoliny i dorosłego już syna Sylwestra. Świetnie zorganizowana i nowoczesna. 

Ania to mama dziarskiej dziesięciolatki, która szkicuje projekty modowe i swoją mamę zaskakuje pomysłami. 

Dla Moniki i Ani czas spędzony razem w pracy jest czasami niewystarczający. Dziewczyny umawiają się na weekendowe winko i wspólne spotkania. Na każdego przyjeżdżającego z firmy czekają zawsze dobra kawa i lokalny grudziądzki przysmak-czekoladka „Wisełka”. W takiej atmosferze nasz e-sklep to przyjemność pracy. Możecie być pewne, że oprócz sukienek paczką dociera do Was dobra energia.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl