EMOI

Weekend Zniżek z magazynami Twój Styl oraz Show - Stylowe Zakupy 1-6 października 2020!

Dokładnie 1 października 2020 startują , Stylowe Zakupyczyli największa akcja rabatowa w Polsce.

 

 

 

Jak co roku, także w tym EMOI bierze udział w tym wydarzeniu.

Aby uzyskać rabat w wysokości 20% na wszystkie produkty EMOI należy w dniach od 1-3 w sklepach stacjonarnych oraz 1-6 na www.emoi.pl wykorzystać kod rabatowy, który znajdziecie w październikowych wydaniach magazynów Twój Styl oraz Show.

Akcja obowiązuje od 1-3.10.2020 w sklepach stacjonarnych w Grudziądzu, Radomiu, Ciechanowie oraz w nowym sklepie w Ostrołęce! Adresy sklepów znajdziesz tutaj.

 


W dniach od 1-6.10.2020 uzyskasz rabat w naszym sklepie internetowym www.emoi.pl

 

Aby ułatwić Wam korzystanie z akcji przedstawiamy kilka zasad!

Życzymy Wam udanych łowów!

1. Aby zrealizować Kupon rabatowy należy wyciąć go z ww. magazynów, a następnie przedstawić w dniach 1, 2 lub 3 października 2020 roku przy zakupie wybranego produktu w sklepach stacjonarnych. Aby zrealizować Kupon rabatowy na usługi należy wyciąć go z ww. magazynów, a następnie przedstawić w dniach 1 - 6 października 2020 roku przy zakupie wybranej usługi w punkcie udzielającym rabatu, wskazanym na Kuponie rabatowym. W przypadku, gdy Partner oferuje inny termin zniżek, informacja taka umieszczona będzie na Kuponie rabatowym. 

2. W przypadku zakupów on-line (tj. w sklepach internetowych) przy płaceniu należy wpisać kod rabatowy (hasło) znajdujący się na Kuponie rabatowym w magazynach „Twój STYL” lub „SHOW”, lub wejść na stronę internetową www.stylowezakupy.pl. Podczas zakupów online należy wybrać interesujący sklep online, pobrać kod rabatowy i wprowadzić go w odpowiednim polu w momencie składania zamówienia. 

3. Każdy Kupon rabatowy może być wykorzystany przez Czytelnika tylko jeden raz i w ramach jednego zakupu; po dokonaniu zakupu Kupon rabatowy powinien być pozostawiony w sklepie, w którym dokonano zakupu. Kupon rabatowy uprawnia do jednorazowego zakupu, bez względu na ilość sztuk, chyba że wzbudza ona podejrzenie zakupu w celu odsprzedaży. Rabat wynikający z Kuponu rabatowego nie łączy się z innymi promocjami, nie kumuluje się z innymi zniżkami ani z innymi kuponami rabatowymi.

 

do góry
Szablon Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl